Інформація для батьків щодо прийому дітей до 1-х класів на 2018/2019 н.р.

Прийом дітей до 1-х  класів проводиться відповідно до законодавства України:

  • “Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах…”. Конституція України, стаття 53.
  • “Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.” Закон України “Про освіту”, стаття 12 п.4 (прийняття від 05.09.2017. Набрання чинності 28.09.2017).
  • Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.  Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.” Закон “Про освіту”, стаття 13 п.1. (прийняття від 05.09.2017. Набрання чинності 28.09.2017).
  • “Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.” Закон України “Про загальну середню освіту”, статтья 18 п.1.
  • “Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).” Закон України “Про загальну середню освіту”, статтья 18 п.2.
  • “Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти (типи ЗЗСО визначені в ст.9) дозволяється проводити на конкурсних засадах. Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.” Закон України “Про загальну середню освіту”, статтья 18 п.7.
  • “Про організаційні заходи щодо прийому до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2018 році.” Наказ Департаменту освіти та науки, молоді та спорту КМДА від 19.01.2018 № 25

Організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х  класів

у 2018-2019 н.р.

Заходи Дати
1 Прийом документів від батьків дітей до 1-х класів, які проживають на закріпленій території обслуговування школи, з урахуванням рішень педагогічних рад (заява батьків, копія свідоцтва про народження дитини, оригінал медичної довідки). 23.04.2018-31.05.2018
2 Проведення зарахування дітей до 1-х класів, які проживають на закріпленій території обслуговування школи, з урахуванням рішень педагогічних рад 23.04.2018-31.05.2018
3 Прийом заяв батьків на вільні місця та проведення зарахування учнів відповідно до п.7 статті 18 Закону України “Про загальну середню освіту» 01.06.2018-15.06.2018

На сайті «Нова українська школа»  було дано розяснення до питання конкурсного прийому в 1 клас:

«Якщо  діти з інших територій обслуговування захочуть навчатись саме в цій школі, вони зможуть це зробити, тільки якщо школа не добере учнів зі своєї території” за конкурсом. (http://nus.org.ua/questions/vidpovidayemo-na-vashi-zapytannya-konkurs-dyrektoriv-atestatsiya-shkil-ta-vstupni-ispyty-do-pershyh-klasiv/)


Наразі територія обслуговування школи № 24 уточнюється.

Більш детальна інформація щодо прийому дітей до 1-х класів на 2018/2019 н.р. (порядок прийому, спеціалізація класів тощо) – буде надана пізніше.

Адміністрація школи

Copyright © 2011-2018 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 ім.О.Білаша All rights reserved.