На допомогу класним керівникам

Posted by admin on 30.01.2014 in Архів новин |

Концепція національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Конвенція ООН про права дитини

Музеї комунальної власності м. Києва

Інформаційні матеріали про деякі питання організації виховного процесу у 2021/2022 н. р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок, національно-патріотичного виховання, профілактики булінгу (цькування),  кримінальних правопорушень, вживання наркотичних і психотропних речовин,  запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми тощо (лист МОНУ від 16.07.2021 №1/9-362)

Попередження та протидія насильству в сім’ї (інформаційний збірник форм та методів роботи з учнями ЗНЗ)

Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах  на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки  (рубрика «Освіта»).

Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ (ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України від 31.10.2011 № 1243)

Структура виховних планів класних керівників (надати до 24 жовтня).

Про заходи попередження та інформування учасників навчально-виховного процесу про небезпечні наслідки аварій і катастроф техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру під час проведення АТО.