План Ради школи

ЗАТВЕРДЖЕНО: Протокол засідання Конференції СШ № 24 ім. О.Білаша від 19.09.2019р.

План роботи Ради СШ № 24 ім. О.Білаша на 2019-2020 н.р.

Зміст

№  протокола, дата  Відповідальні

Серпень  ( спільне засідання з педагогічною радою)
1 Про погодження плану роботи закладу освіти на 2019/2020 навчальний рік. Кудляк С.М.
2 Про погодження режиму роботи закладу освіти, груп продовженого дня та графіку роботи  вихователів ГПД , мережі класів, розкладу уроків на 2019/2020 н. р. Кудляк С.М.
3 Про претендентів до нагородження золотою та  срібною медалями за підсумками навчання у 10  класі. Піскарьова Т.М
4 Про поділ класів на групи, розподіл годин варіативної складової навчального плану на 2019/2020 н.р. Євтодьєва Т. М.
5 Про організацію та проведення навчально-екскурсійної практики у 2019/2020 н.р. Євтодьєва Т. М.
Листопад (спільне засідання з педагогічною радою)
1 Погодження кандидатів з числа вчителів, що атестуються Узик І.Л.
2 Про результати громадського контролю  за  харчуванням здобувачів освіти 1-4-х класів голова  ради
3 Про медико-педагогічний контроль за уроками фізичного виховання Євтодьєва Т.М.
4 Про стан відвідування  здобувачами освіти навчальних занять Євтодьєва Т.М.
Січень (спільне засідання з педагогічною радою)
1 Про виконання плану роботи  Ради за перше півріччя голова ради
2 Про презентацію досвіду вчителів, що атестуються Узик І.Л., вчителі
3 Про стан роботи педагогічного колективу з охорони праці, безпеки життєдіяльності за 2019 р. та організацію роботи з охорони праці на 2020 р. Піскарьова Т.М.
4 Про виконання Статуту СШ № 24 ім. О.Білаша Євтодьєва Т.М.
Березень (спільне засідання з атестаційною комісією)
1 Про заслуховування характеристик вчителів, які атестуються члени  комісії
2 Про погодження рішення про відповідність педпрацівника посаді, присвоєння кваліфікаційних категорій «спеціаліст», «спеціаліст ІІ категорії», «спеціаліст І категорії» (про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії), порушення клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про присвоєння педагогічним працівникам кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» (про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії») та про присвоєння педагогічних звань; внесення пропозицій щодо заохочення педагогічних працівників Узик І.Л.

голова ради

Квітень (спільне засідання з педагогічною радою)
1 Про визначення профільності навчання учнів 10-х класів на 2020/2021 н.р. Піскарьова Т.М.
2 Про стан медико-педагогічного контролю Євтодьєва Т.М.
3 Про стан відвідування  здобувачами освіти закладу освіти Євтодьєва Т.М.
4  Про звільнення учнів 9,11-х класів від ДПА та ЗНО Піскарьова Т.М.
Травень (спільне засідання з педагогічною радою)
1. Про стан відвідування здобувачами освіти закладу освіти  за 2019/2020 н.р. Євтодьєва Т.М.
2. Про підсумки  використання годин варіативної складової Євтодьєва Т.М.
3. Про підсумки роботи школи в режимі повного дня Білоочко Г.О.
4. Про стан роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності під час навчально-виховного процесу та в побуті у ІІ семестрі 2019/2020  н. р. Піскарьова Т.М.
5. Про результати організації харчування у 2019/2020 н.р. Андрущенко Т.В.
6. Про підготовку до літнього оздоровчого періоду Білоочко Г.О.
7. Про роботу з сім’ями та дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах Порхун О.М.

8. Про підготовку закладу до нового навчального року. голова ради
9. Про нагородження здобувачів освіти  2-4-х класів Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» Андрущенко Т.В.
10. Про нагородження здобувачів освіти  5-8-х, 10-х класів Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» Євтодьєва Т.М.

Червень (спільне засідання з педагогічною радою)
1. Про нагородження учнів 9-х класів Піскарьова Т.М.
2 Про погодження освітніх програм на 2020/2021 н.р., розподілу  годин варіативної складової, роботи закладу в режимі повного дня, мережі класів, продовження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» та проведення навчально-екскурсійної практики у 2020/2021 н.р. Євтодьєва Т.М.
3. Про розгляд і затвердження проекту плану роботи закладу освіти на 2020/2021 н.р. Кудляк С.М.
4. Про виконання плану роботи ради за ІІ півріччя голова  ради
Червень (спільне засідання з педагогічною радою)
1. Про нагородження здобувачів освіти  11-х класів за результатами річного оцінювання та ДПА у вигляді ЗНО Піскарьова Т.М.
2. Про нагородження здобувачів освіти 11-х класів Похвальними грамотами «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» Піскарьова Т.М.

Copyright © 2010-2019 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 ім.О.Білаша All rights reserved.