Послання Президента України до Верховної ради

Posted by admin on 27.09.2018 in Архів новин, Звіти |

День інформування

Послання Президента України — звернення глави держави України до Верховної ради, в якому викладено позицію Президента з основних напрямів внутрішньої та зовнішньої політики, інформацію про важливі рішення, прийняті ним відповідно до його конституційних повноважень.

У президентському посланні зачіпаються найгостріші державні та суспільні проблеми, актуальні для всіх громадян. Пропоновані рішення, накреслений політичний курс, конкретні вказівки відбивають, перш за все, політичну позицію президентської влади і політичних сил, які підтримують владу.

У посланнях визначаються основні напрями внутрішньої та зовнішньої політики держави, які, передусім, є стратегічним дороговказом для органів виконавчої влади. Відносно ж інших гілок влади послання має характер політичного впливу та інформування. Для судової і законодавчої влади щорічні президентські послання — політичні орієнтири, які не мають обов’язкової юридичної сили. Вони спираються на авторитет і політичний вплив президентської влади, виконують відповідну інформаційну функцію, виступають як метод переконання парламентаріїв.

У посланні передвиборного 2018 року Петро Порошенко зробив акцент на досягненнях влади, розбудові збройних сил, зовнішній політиці, війні на Донбасі, надання Томосу українській православній автокефалії та інших питань.

Послання Президента України до Верховної Ради 2018 (документ в .pdf)

 

Copyright © 2010-2019 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 ім.О.Білаша All rights reserved.