Про організацію харчування дітей у 2016 році

Posted by admin on 09.03.2016 in Організація харчування |

Наказ Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 09.03.2016р. № 113 «Про організацію харчування дітей у закладах освіти Шевченківського району»

На виконання розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 05лютого 2016 року №34 «Про організацію харчування в дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах, загальноосвітніх навчальних закладах, інтернатних навчальних закладах Шевченківського району м. Києва», зареєстрованого в Шевченківському районному управлінні юстиції у м. Києві від 19 лютого 2016 року за №4/299, з метою забезпечення дітей у закладах освіти комунальної форми власності харчуванням

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів, загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл-інтернатів:

1.1. Організувати з 09.03.2016 року харчування дітей відповідно до розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 05 лютого 2016 року №34 «Про організацію харчування в дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах, загальноосвітніх навчальних закладах, інтернатних навчальних закладах Шевченківського району м. Києва».

1.2. Забезпечувати неухильне дотримання законодавчих та нормативно –правових документів щодо організації харчування.

1.3. Забезпечити виконання посадових обов’язків працівниками, які відповідають за організацію харчування.

1.4. Здійснювати постійний контроль за санітарно-гігієнічним режимом харчоблоків, їдалень та дотриманням особистої гігієни працівниками, які забезпечують організацію харчування.

1.5. Контролювати дотримання порядку організації прийому, зберігання продуктів харчування та продовольчої сировини, технологічного процесу приготування їжі у навчальних закладах району.

1.6. Не допускати прийом продуктів харчування до закладів освіти без супровідних документів, які засвідчують їхнє походження та якість.

1.7. Систематично здійснювати контроль за асортиментом буфетної продукції.

1.8. Вжити заходів щодо попередження спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь.

1.9. Своєчасно інформувати управління освіти про випадки, які пов’язані з недоліками в організації харчування дітей, про випадки харчових отруєнь.

1.10. Проводити роз’яснювальну роботу серед дітей та батьків щодо важливості й необхідності гарячого харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

1.11. Забезпечувати постійний контроль використанням бюджетних коштів та щомісячно надавати до управління освіти звіт про їх використання.

2. Головному бухгалтеру управління освіти Кушнерик Ю.М. забезпечувати:

• Фінансування видатків за спожиті продукти харчування та надані послуги з гарячого харчування в межах виділених бюджетних асигнувань на 2016 рік.
  • Контроль за цільовим використанням бюджетних коштів та коштів, залучених як батьківська плата, на організацію харчування вихованців у дошкільних навчальних закладах комунальної форми власності згідно із затвердженими грошовими нормами харчування.

3. Комітету з конкурсних торгів ( Мамаєва Н.В.):

• Після підписання договорів з Постачальниками інформацію про умови договорів розміщувати на сайті Управління освіти у розділі «Державні Закупівлі».
  • Після визначення переможця торгів інформувати керівника групи обліку продуктів харчування про Постачальників продуктів харчування та істотні умови договорів.

4. Групі обліку продуктів харчування (Селєванов В.В.):

• Щомісяця проводити моніторинг цін на продукти харчування.
  • Щоквартально проводити аналіз стану виконання договорів на закупівлю продуктів харчування та на послуги з організації гарячого харчування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Муценко І.В. та начальника відділу дошкільної освіти Іванову Т.В. згідно з розподілом обов’язків.

Начальник                                                                                              Є.Ярова

Copyright © 2011-2018 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 ім.О.Білаша All rights reserved.