Список дітей, що зараховуються кандидатами до 1-их класів традиційного навчання

  1. Алміна Валерія-61
  2. Анастасова Марія-60
  3. Анісімова Софія-67
  4. Бабич Єгор-69
  5. Базеленко Уляна-61
  6. Баклай Анна-68
  7. Барабаш Марія-65
  8. Биков Михайло-66
  9. Білявський Максим-93
  10. Бойчевський Нікіта-60
  11. Бондаренко Катерина-66
  12. Борсукова Анна-61
  13. Булах Анастасія-62
  14. В’язовська Анна-65
  15. Вельдяскін Микита-61
  16. Віхров Іван-64
  17. Вознюк Дарина-65
  18. Войтіченко Гліб-63
  19. Волоха Ольга-101
  20. Головня Владислав-67
  21. Горбунов Даниїл-86
  22. Гребенюк Маріанна-60
  23. Грецький Арсен-62
  24. Григор’єв Микола-94
  25. Деменюк Нікіта-67
  26. Демков Кирило-60
  27. Журід Єгор-77
  28. Журомська Анжеліна-63
  29. Зварич Маріанна-66
  30. Зіневич Кирило-112
  31. Золотова Євгенія-65
  32. Іванов Іван-62
  33. Їгіт Дар’яна-63
  34. Ісматов Фемі-60
  35. Каларашан Євгеній-64
  36. Кириленко Юлія-60
  37. Киричук Віола-69
  38. Кисла Любов-64
  39. Кірей-Решмід Ілля-92
  40. Коваль Крістіан-67
  41. Комок Злата-62
  42. Король Денис-68
  43. Котило Михайло-60
  44. Купченко Софія-64
  45. Левицька Анастасія-67
  46. Лесик Єлизавета-64
  47. Литвиненко-Коренюк Софія-67
  48. Мазур Олександра-68
  49. Малишевський Артем-60
  50. Мартиш Юліана-60
  51. Масалкіна Олександра-66
  52. Матешко Поліна-59
  53. Мельник Матвій-63
  54. Мельников Дмитро-63
  55. Моркошук Євгенія-64
  56. Нестрога Софія-63
  57. Онищук Марія-68
  58. Осадча Кіра-64
  59. Осіпчук Григорій-58
  60. Павлов Олександр-65
  61. Пазюк Софія-62
  62. Палій Валерія-63
  63. Панаріна Єлизавета-69
  64. Парфьонова Катерина-65
  65. Петращук Тимофій-64
  66. Пінкаєва Аліме-63
  67. Плотко Анастасія-62
  68. Рабчун Анна-59
  69. Раченко Ілона-58
  70. Ріпницька Аріна-84
  71. Романова Анастасія-67
  72. Романчишин Тимофій -63
  73. Рудько Станіслав-58
  74. Самбульський Владислав-67
  75. Семенов Богдан-62
  76. Смажний Захар-85
  77. Струк Максим-58
  78. Тавфік Юсуф-58
  79. Тимощук Олексій-64
  80. Тищенко Марія-60
  81. Трохименко Максим-64
  82. Ус Софія-68
  83. Фесюк Михайло-67
  84. Цибенко Владислав-66
  85. Шевченко Сергій-66
  86. Шеремет Данііл-82
  87. Ясінський Дмитро-68

Copyright © 2011-2017 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 ім.О.Білаша All rights reserved.