Вітаємо переможців у VI Міжнародній славістичній олімпіаді школярів з базових предметів

Posted by admin on 29.01.2013 in Архів новин |

29 січня 2013 року команда спеціалізованої школи № 24 з поглибленим вивченням російської мови та літератури брала участь у VI Міжнародній славістичній олімпіаді школярів з базових предметів, яка проводилась на базі Київського славістичного університету. Олімпіада проводилася з метою пропагування знань про історію, культуру, мову та літературу слов’янських народів, професійного орієнтування випускників шкіл у галузі слов’янознавства, а також зміцнення дружби і зв’язків української шкільної молоді ровесниками з інших країн слов’янського і неслов’янського світу.
В олімпіаді брали участь 282 школяра із Росії, Білорусії, України, Казахстану, Чехії, Польщі.
Команда спеціалізованої школи № 24 з поглибленим вивченням російської мови та літератури посіла призові місця, а саме:
– Юшківська Євгенія, учениця 11А кл. – ІІІ місце з російської мови;
– Марковська Євгенія, учениця 9А кл. – ІІІ місце з російської літератури;
– Каленська Карина, учениця  9А кл. – ІІІ місце з російської літератури;
– Петросова Ганна, учениця 9А кл. – ІІІ місце з російської літератури;
– Куликовська Катерина, учениця 10А кл. – ІІІ місце з російської літератури;
– Лавринець Надія, учениця 10А кл. – ІІ місце з російської літератури;
– Харченко Вікторія, учениця 11Б кл. – ІІ місце з російської літератури;
– Ющенко Ірина, учениця 11Б кл. – ІІ місце з російської літератури;
– Шатило Дар`я, учениця 11Б кл. – І місце з російської літератури;
– Ющенко Ольга, учениця 11Б кл. – І місце з російської літератури;
– Кулик Євген, учень 11Б кл. – І місце з російської літератури;
– Остапенко Жанна, учениця 11А кл. – І місце з російської мови, ІІІ місце з російської літератури та отримала сертифікат на безкоштовне навчання у ВНЗ Російської федерації.
Президент Київського cлавістичного університету Алексєєнко Ю.М. висловив щиру подяку адміністрації школи, педагогічному колективу та вчителям російської мови та літератури за якісні знання, що виявили учні школи під час олімпіади.