Інформація для батьків майбутніх першокласників

Posted by admin on 01.02.2019 in Архів новин |

Зовсім скоро розпочнеться прийом дітей до 1 класу. Але вже зараз вас хвилює безліч питань:

До якої школи віддати дитину? До якого вчителя? Які документи необхідно підготувати? Коли розпочнеться прийомЩо робити, якщо ваша дитина зареєстрована в іншому мікрорайоні?….
Це говорить про те, що ви свідомі, небайдужі та люблячі батьки. Ми спробуємо зменшити кількість ваших запитань.

Останнім часом в освіті багато нововведень. У тому числі змінились правила вступу до школи. Вони базуються на новому ПОРЯДКУ зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, з яким можна ознайомитись на офіційних сайтах або за посиланням (наказ Міністерства освіти і науки України від 18.04.2018р. № 367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”)

Мікрорайон закладу освіти можна знайти на сайті РУО або на сайті закладу освіти.

Якщо ви вже обрали заклад освіти, то маєте право подавати заяву на вступ незалежно від реєстрації. Але повинні знати, що існує право першочергового зарахування (підтвердження проживання дитини або одного з батьків у мікрорайоні закладу, навчання у закладі старших братів або сестер, один з близьких родичів є працівником цього закладу). Решта бажаючих зараховується на вільні місця. Якщо кількість заяв перевищує кількість вільних місць, то зарахування відбувається після проведення жеребкування.

Перелік документів, що подаються до закладу освіти для зарахування дитини до 1-го класу (першочергові* та на вільні місця *):

*Перелік документів:

– документ, що засвідчує особу (оригінал), яка подає документи;

– заява від одного з батьків, який подає документи;

– свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія у форматі А4);

– медична довідка №086-1/0 (оригінал);

– карта профілактичних щеплення № 063 (оригінал);

– фотографія 3х4 ( 2 шт.).

** Перелік документів:

– документ, що засвідчує особу (оригінал), яка подає документи;

– заява від одного з батьків, який подає документи;

– свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія у форматі А4);

– довідка закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, про те, що ця дитина відрахована з цього закладу або не була зарахована до нього (оригінал);

– медична довідка №086-1/0 (оригінал);

– карта профілактичних щеплення № 063 (оригінал);

– фотографія 3х4 ( 2 шт.).

В нашому навчальному закладі у вас буде можливість обрати для своєї дитини освітню програму Нової української школи. Це може бути навчання за Типовою освітньою програмою або навчання за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України», яка успішно впроваджується в нашому закладі вже чотири роки. Детальнішу інформацію про ці освітні програми можна знайти в Інтернеті або на нашому сайті.

У 2019-2020 навчальному році в ми плануємо відкрити три перших класи загальною кількістю 90 учнів, у яких працюватимуть досвідчені вчителі.

В березні будемо раді запросити вас на «День відкритих дверей», щоб краще познайомити зі школою, дати відповіді на решту хвилюючих питань.

Вся інформація, що стосується термінів початку прийому, зарахування, жеребкування, дати зустрічей з батьками та вчителями буде розміщуватись  на нашому сайті та інформаційному стенді після оприлюднення відповідних офіційних документів.

Залишайтесь з нами та слідкуйте за подальшою інформацією.

Copyright © 2011-2019 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 ім.О.Білаша All rights reserved.