Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Posted by admin on 16.09.2019 in Архів новин |

З 16 до 20 вересня 2019 року школа бере участь у Всеукраїнському тижні з протидії булінгу в рамках проекту Міністерства юстиції “Я МАЮ ПРАВО!” .

Тема цькування у школі щораз набуває все більшої гостроти і останнім часом є однією серед найактуальніших в українській освіті.

На початку навчального  року громадські організації, органи державної влади та активісти об’єднались для того, щоб привернути увагу суспільства до проблеми булінгу і шляхів її вирішення.

Саме тому з 16 до 20 вересня 2019 року  в рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції«Я МАЮ ПРАВО!» буде проходити Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом#РазомПротиБулінгу.

Впродовж Всеукраїнського тижня з протидії цькування по школі відбудуться різноманітні просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу щодо таких аспектів: запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування), формування в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу тощо.

Міністерство юстиції України нагадує:

Джерело: проєкт «Я МАЮ ПРАВО!»

Заходи які пройшли протягом тижня:

• бесіди зі шкільним поліцейським;
  • конкурс малюнків, плакатів.