Вітаємо переможців З ТХЕКВОНДО ITF СЕРЕД ЮНІОРІВ

Posted by admin on 12.09.2016 in Архів новин |

05-thТРИ МЕДАЛІ НАЙВИЩОГО ГАТУНКУ СТОЛИЧНИХ СПОРТСМЕНІВ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З ТХЕКВОНДО ITF СЕРЕД ЮНІОРІВ

З 6 по 11 вересня в італійському місті Андрія відбувся чемпіонат Світу з тхеквондо серед юніорів. На татамі спортсмени з Києва гідно представили Україну серед найкращих тхеквондистів світу, продемонструвавши свій хист і талан, вони завоювали три золоті нагороди для України.

02-thУчень 10-А класу спеціалізованої школи I-III ступенів № 24 ім.А.Білаша з поглибленим вивченням іноземних мов Шевченківського району столиці, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №24 Артур Борисов виборов дві золоті нагороди у ваговій категорії до 69 кг.

01-th

Продемонстрував свою високу спортивну підготовку і Євген Бондаренко – студент першого курсу Національного університету фізичного виховання і спорту України, вихованець ДЮСШ №24, що завоював золото у ваговій категорії +75 кг.

03-th
З свого боку хочемо подякувати людині, що зробила величезний внесок у перемогу хлопців на чемпіонаті Світу серед юніорів – тренеру переможців, заслуженому тренеру України Ігорю Чехову та керівництву ДЮСШ №24, де займаються хлопці.

04-th

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України