Заходи до Дня Святого Валентина – 2019

Posted by admin on 14.02.2019 in Архів новин |

День Святого Валентина – одне з найулюбленіших, найочікуваніших свят. Чудова атмосфера, гарний настрій панували в школі увесь день.

Прем’єр-міністр Ольга Шліхтер та міністр спорту Ярослав Салайда організували для учнів конкурс “Знайди свою половинку”.

Учні 7-В та 11-А класів на чолі з президентом Маргаритою Філіпенко та міністром художньої культури Вадимом Вознюком взяли участь у флешмобі “Сьогодні в школі будуть танці!”.

Серед учнів школи було проведено конкурси на найкращі малюнки та поробки.

Учні 10-Б стали переможцями у конкурсі “Найкраща валентинка”, а 7-В клас переміг у номінації “Найкраща газета до Дня Святого Валентина”.

Зусиллями  учнів 5-А та 8-А класів було оформлено фотозону.

Дякуємо кожному учневі, кожному класу, хто долучився до заходів.

Окрему подяку за вагомий внесок в організацію свята оголошуємо міністру волонтерства та екології Тетяні Туру, міністру правопорядку  Софії Гармаш, старості 11-А класу Ользі Павленко та учениці 11-А класу Олександрі Джулай.