Козак-Квест 2019

Posted by admin on 05.10.2019 in Архів новин |

5 жовтня 2019 року команда з нашої школи (керівник команди Степанюк С.М., вчитель фізичної культури) брала участь у районному етапі змагань з патріотичного вишколу-гри “Козак-Квест 2019” серед команд закладів загальної середньої освіти Шевченківського району міста Києва.

Вишкіл-гра «Козак-квест» є спортивно-патріотичним змаганням, спрямованим на виховання у молоді патріотизму, волі до перемоги, залучення її до здорового способу життя та поглиблення знань з історії України. Цього року змагання проходили на Трухановому острові. Команда пройшла 10 майданчиків-випробувань, на яких виконувала змагальні завдання (індивідуальні та групові, фізичні та інтелектуальні). Молодці!!! Бажаємо успіхів у змаганнях!