Щоб зібрати дитину до школи, рекомендуємо стандартний список всього необхідного для першокласника:

Posted by admin on 20.08.2018 in Архів новин |

• форма одягу (чорна або темно-синя);
  • ранець;
  • зошити в клітинку і зошити у косу лінійку (по 12 аркушів);
  • обкладинки для зошитів;
  • папка для зошитів;
  • кольорові олівці;
  • прості олівці;
  • ґумка-стирачка;
  • фломастери;
  • точилка;
  • ручки кулькові;
  • пенал;
  • лінійка розміром з пенал;
  • пластилін;
  • дощечка для ліплення з ножиками;
  • папка на блискавці;
  • акварельні фарби та пензлики;
  • непроливайка для води;
  • кольоровий папір;
  • картон;
  • альбом або папка для малювання;
  • ножиці з тупим кінцем;
  • пензлик для клею;
  • клей ПВА або клей-олівець;
  • для фізкультури: довга спортивна форма, біла футболка, кеди або кросівки;
  • змінне взуття.​

Деякі рекомендації для батьків

* Одяг для уроків повинен бути з натуральних тканин, зручним, підходити за розміром.

* Ранець. Спинка ранця має бути твердою. Він не повинен важити більше 500 грам. Рекомендовано, щоб колір ранця був яскравим, а по краях були світловідбиваючі елементи.

У кулькових ручок мають бути прогумовані вставки в тому місці, де притискаються пальці, дитині повинно бути зручно тримати її в руці. Тригранні ручки або спеціальні насадки на ручку допоможуть першокласнику тримати її правильно.

* Зошити, в клітинку і у вузьку лінійку з додатковою лінією (для першокласників. Папір має бути досить щільний, не блискучий і з добре видимим розлініюванням.

*Олівці кольорові на 12 кольорів, тригранні. Вони мають бути хорошої якості, яскравими, не кришитися і не ламатися в процесі роботи.

Підручниками забезпечить школа.