Тиждень з основ знань безпеки життєдіяльності

Posted by admin on 18.12.2018 in Архів новин |

На виконання наказу по школі  «Про проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» та з метою попередження нещасних випадків з дітьми під час навчально-виховного процесу, травмування та загибелі у побуті з 10.12.2018р. по 14.12.2018р. були здійснені такі заходи:

10.12.18 року проведено оперативно-методичну нараду усіма працівниками з питань дотримання безпеки та поведінки на водних об’єктах у зимовий період відповідно до Правил охорони життя людей на водних об’єктах України з відповідним записом у журналі реєстрації інструктажів з питань охорони праці.

До 10.12.18 року  на стендах та куточках з безпеки життєдіяльності розміщено листівки та пам’ятки з методичними рекомендаціями щодо порядку дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

До 10.12.18 року обладнано в приміщені закладу освіти інформаційні куточки щодо правил поведінки на водних об’єктах під час снігопаду, заметілі, льоду, снігових на крижень та порядку надання першої медичної допомоги потерпілим.

До 14.12.2018 року проведено аналіз дитячого травматизму у побуті та під час освітнього процесу у 2018 році.

17.12.2018 року буде організоване висвітлення на сайті закладу освіти проведення заходів в рамках Тижня знань основ з безпеки життєдіяльності.

14.12.2018 року проведено практичні заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру (пожеж, руйнування будівель, ускладнення погодних умов) та опрацювати схему оповіщення учасниками освітнього процесу.

З 10.12.18р. до 14.12.18р. класними керівниками 1-11 класів проведено з усіма здобувачами освіти бесіди щодо дотримання правил поведінки під час снігопаду, заметілі, льоду, снігових на крижень, біля водоймищ у зимовий період, під час перебування на дачі, у лісі; правил поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів (у тому числі замаскованих під них речей: авторучок, міні-магнітофонів, мобільних телефонів), пожеж, безпечне користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками тощо.

14.12.2018 року класними керівниками 1-11 класів проведено роз’яснювальну роботу щодо Правил поведінки на залізничному транспорті та метрополітені, проінформовано батьків щодо питань запобігання невиробничого травматизму серед дітей.

14.12.2018 року підведені підсумки проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.