Костинюк Наталія Анатоліївна, учитель української мови та літератури (методичні розробки)

Posted by admin on 24.10.2019 in Архів новин |

Сторінка у Facebook

Дата відкритих заходів для колег-педагогів:

– 26.11.2019 р. – українська мова: «Лексичне значення слова», 10-Б клас, 5 урок, каб. № 4.13;

– 25.02.2020р. – українська література: Воркшоп «Стежками творчості Дмитра Павличка. Два кольори», 11-Б клас, 5 урок, каб.№4.13;

– 10.03.2020р. – позашкільний захід: «Музика і Шевченко», 5-В, 7-і, 10-Б, 11-Б класи, 7 урок, актова зала.

Методичні розробки:

– журнал «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» №02/2015 (лютий 2015)

– каталог «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» №02/2018 (грудень 2018)

– Сім кроків до успіху: план-конспект уроку 5 кл. за навчальною темою “Повторення вивченого з теми “Орфографія”, мета якого – повторити правила вживання м”якого знака, апострофа, спрощення в групах приголосних, уподібнення приголосних, чергування голосних і приголосних звуків”

– Урок -мандрівка “Т.Г.Шевченко “Сон” («У всякого своя доля»). Сатиричний пафос поеми, його спрямування: План-конспект уроку 9 кл. з мультимедійною підтримкою

– Літературна вітальня для 5-6 класів “Тарасові шляхи”: конспект-інсценізація

Любіть життя – найбільшу цінність: план-конспект уроку з мультимедійною підтримкою “Лексичне значення слова” 10 клас

– Сценарій музичної вітальні “Музика і Т.Г.Шевченко” (9 кл.)

– Календарне планування з української літератури 11 клас профільний рівень у поєднанні з економічним

– Презентація “Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!” 10 клас

– Стаття на тему “Проблемно-пошукові методи навчання в школі”

– Урок-проект «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову»

– Урок-презентаці  “Чумацький шлях” (6кл.)

– Презентація “Т.Г.Шевченко на карті Києва”

– Урок милування ” Складне безсполучникове речення. Розділові знаки між частинами складного безсполучникового речення”

Осінь – найчарівніша пора року: план-конспект уроку “Головні та другорядні члени речення” з мультимедійною підтримкою

– Ключі “Орфографія. Апостроф”: презентація містить матеріал для закріплення знань учнів у 5-9 класах з теми “Орфографія. Апостроф”