0

День Гідності та Свободи

Posted by admin on 21.11.2023 in Архів новин |
З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 – лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання.
«Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені як Президенту України залишається лише документально засвідчити це і підписати Указ (№ 872/2014) про День гідності та свободи, який українці віднині й навіки будуть відзначати щорічно 21 листопада», – сказав Глава держави.
Україна, 2015-й рік: цей день відзначається під гаслом: “Вільні творять майбутнє!”
Україна, 2014-й рік: «Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», – зазначив глава держави.
В цей День приєднуємся до привітань на адресу всього українського суспільства! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!
У школі пройшли заходи:
– урок Гідності та уроки пам’яті Героїв Небесної Сотні,
– круглий стіл “Революція Гідності: точка відліку” для лідерів шкільного учнівського самоврядування у рамках військово-патріотичного проекту учнівської молоді столиці “Нам Україна вище над усе!”.

Залишити відповідь