Для учителів

Розклад дистанційного навчання

ОГОЛОШЕННЯ для класів, в яких освітній процес відбувається шляхом використання технологій дистанційного навчання!

Психологічна підтримка

“ПОЛОЖЕННЯ про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти” (наказ МОН від 08.09.2020  № 1115)

Дистанційне навчання: виклики, результати та перспективи. Порадник. З досвіду роботи освітян міста Києва. (Воротникова Ірина Павлівна та Чайковська Ніна Василівна (2020). Київський університет імені Бориса Грінченка, Київ. (інституційний репозитарій)

Організація дистанційного навчання в школі (методичні рекомендації)

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ – МОН

Copyright © 2010-2021 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 ім.О.Білаша з поглибленим вивченням іноземних мов All rights reserved.