Благодійний ярмарок на підтримку захисників України «Допоможімо своїй армії сьогодні, щоб завтра не годувати чужу»

Posted by admin on 26.09.2014 in Архів новин |

DSCN113426.09.2014 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 24 ім.О.Білаша з поглибленим вивченням російської мови та літератури був проведений благодійний ярмарок на підтримку захисників України «Допоможімо своїй армії сьогодні, щоб завтра не годувати чужу». Волонтери зі шкільного учнівського самоврядування – учениці 10-А класу Дмитренко К., Скориніна Т., Чілая Т., Стеценко Д., Яроха В. – організували збір дитячих виробів для  представлення їх на ярмарку. Класоводи та класні керівники допомогли оформити ярмарок.

Батьки, учні, учителі школи та мешканці мікрорайону взяли активну участь у благодійній ярмарці. Весь час на території школи лунали українські пісні.

DSCN1209Завдяки благодійному ярмарку було зібрано кошти. На ці кошти закуплені товари які необхідні захисникам Вітчизни в зоні АТО.
Адміністрація школи висловлює велику подяку всім учасникам за проявлену ініціативу, патріотизм і, звичайно ж своїм покупцям, які не залишилися байдужими і взяли активну участь в благодійній ярмарці.

«Ми віримо у вас»

Сини України – рушайте вперед!
Щоб сім`ї свої захистити

Настали часи, коли нації цвіт

Повинен її боронити!

І їх не зламати, і їх не спинити,

Ніколи й нікому і прийде цей час,

Коли повернуться герої додому,

А в серці вогонь той ніколи не згас!

Ці воїни сильні і всім нам рідненькі

Будуть за власну Вітчизну стоять,

Бо знають, що дуже їх діти маленькі

З цієї війни будуть дома чекать.

Ці діти в них вірять…і в їх перемогу:

«Вертайтеся швидше», – вони їм кричать.

І разом збирають для них допомогу,

Бо діти бажають батьків обійнять…

Автор: Шатковський Нікіта (уч.7-А кл.)

DSCN1138 DSCN1144DSCN1223 DSCN1146 DSCN1158 DSCN1164DSCN1170 DSCN1174 DSCN1188 DSCN1221

Подяка 12 батальйон