Вітаємо переможців з футболу

Posted by admin on 02.12.2013 in Архів новин |

Click to open image!1 грудня 2013 року на новому футбольному полі у Сирецькому парку відбулося перше тренування юнацьких команд.

Із неприхованим захопленням вперше на новому полі грали найкращі футболісти шкільних команд  нашого мікрорайону –  шкіл  №24 та №97.

Click to open image!

Глядачі емоційно вболівали за грою школярів, підтримували та вигукували настанови як краще забити м’яч у ворота.

За підсумком основного часу рахунок складав 2:2, тому вирішили визначити переможця за серією пенальті.

Отже, в результаті цікавої, емоційної, рівної гри, все ж таки на 1 гол більше забила  команда школи №24.

Всім учасникам  матчу Петро Пантелеєв подарував «футбольні подарунки», а тренерам шкіл №24 та №97 –  по футбольному м’ячеві для подальшої гри на полі.

Вітаємо всіх учасників заходу, адже нове футбольне поле у Сирецькому парку – це перемога та досягнення  всіх жителів мікрорайону.

На футбольному полі відбулося перше тренування