Дистанційне навчання

Освітній процес для учнів 1-11-х класів закладу освіти організовано за змішаною формою навчання (розклад, з дотриманням санітарних норм).

Відповідно до постанови КМУ від 24 червня 2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», листів Міністерства освіти і науки України від  26 липня  2022 р. № 1/8462-22 «Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах воєнного стану», 19.08.2022 р. №1/9530-22 «Щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022-2023 н.р.», листа МОН від 06.03.2022 № 1/3371-22 «Про організацію освітнього процесу в умовах військових дій», Законів України «Про загальну середню освіту», Про внесення змін до деяких законів України в сфері освіти щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану” №7325 від 28.04.2022, за погодженням з обласними, Київською міською військовими (військово-цивільними) адміністраціями, враховуючи наявність Акту оцінки об’єкта (будівлі, споруди, приміщення) щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття.

До уваги учнів та батьків!

Веб-ресурси, що використовуються в СШ № 24 ім. О.Білаша для забезпечення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання

50 україномовних ютуб-каналів для навчання та саморозвитку: “Нова українська школа” зібрала канали, що будуть корисні вчителям, учням та батькам. Бонус – 5 найкращих каналів для підготовки до ЗНО.

Розклад навчальних занять

Розклад дзвінків