З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Posted by admin on 19.12.2012 in Архів новин |

Об’єднаймося заради дитячої посмішки

19-26 грудня в столичному парку ім. Т.Шевченка для Вас та Ваших дітей працюватиме казковий будиночок Святого Миколая.

Подаруйте дітям незабутнє свято, завітайте до нас усією родиною.

Діти спілкуватимуться із Святим Миколаєм та його помічниками, отримають подарунок та фото на згадку, візьмуть участь у творчих майстер-класах.

Вони зможуть розмалювати іграшку (19 грудня), зробити аплікацію (20 грудня) або новорічну листівку (21 грудня), освоїти техніку паперопластика (22 грудня) та ліплення з солоного тіста (23 грудня). Також їх навчать графіці, малюванню олівцями і фломастерами (24-26 грудня).

Дорослі ж зможуть подарувати казку малюкам, обділеним увагою, долучившись до збору подарунків (іграшок, одягу, книг) для дитячих будинків. Пункт збору допомоги знаходитиметься в самому будиночку.

Реалізуйте новорічну мрію дитини!

Зустрічайте зимову казку разом із Святим Миколаєм в його чарівній оселі!

Графік роботи будиночку Святого Миколая: 19-26 грудня з 11 до 16.00

Переглянути фото акції 2009 року та 2010 року.