“Книжкобус” в гостях у дітей

Posted by admin on 02.10.2019 in Архів новин |

“Книжкобус” – унікальний автобус-бібліотека на колесах для дітей.

“Книжкобус” покликаний залучити дітей до читання через гру за допомогою освітньо-розважальних програм. Це місце, де дитина порине у світ пізнавальної та цікавої літератури, ознайомиться з безліччю завдань та вправ на розвиток читання.

Він розфарбований в яскраві кольори, на даху у нього динаміки, а всередині – справжній рай для дітей: більше 100 найкращих книг, деякі з них справжні знахідки, а ще гаджети (смартфони, ноутбуки і планшети) з освітніми програмами та веселими іграми, акустична система, плазма і справжній дискобол. Також “Книжкобус” перевозить цікаву виставку “Видатні діячі” від Pictоric – 20 плакатів з портретами відомих українців, зображених провідними українськими ілюстраторами.