Міжнародна співпраця Україна та Туреччина

Posted by admin on 28.04.2014 in Архів новин |

У рамках міжнародної співпраці з Туреччиною, з 22 по 27 квітня 2014 року, учні, вчителі та батьки спеціалізованих шкіл № 24 та № 139 відвідали місто Стамбул (район  Бешікташ).

В рамках раніше підписаної угоди  про співпрацю відбулася дружня зустріч між директором школи № 139 Оксаною Усенко та директором школи імені Лютфі Баната Сулейманом Їлдизом.

Директор школи № 24 Світлана Кудляк та директор школи імені Кіліч Алі Паша Нурі Кара заключили договір про співпрацю та партнерські відносини між школами.

Делегації взяли активну участь в урочистому концерті присвяченому національному Дню дітей, відвідали Блакитну Мечеть, собор Айя – Софію, Палац Топ Капи, здійснили екскурсію на теплоході протокою Босфор.