Набір учасників до наметового табору “Школа в природі”

Posted by admin on 06.07.2015 in Архів новин |

Оголошується новий навчально-тренувальний збір до наметового табору “Школа в природі” на вересень 2015 року!

Новий набір учасників до наметового табору Експедиційний табір розташовано у мальовничому місті в селищі Страхолісся, Київської області. Учасники матимуть змогу здобути практичні знання у декількох напрямках, а саме: спортивне орієнтування, велотуризм, агротуризм, рибна ловля. А також навчаться розпалювати багаття, плавати, приготувати їжу на багатті, керувати човном, сплавлятися на катамарані річкою тощо.

Фінансова підтримка та організація табору, придбання нових наметів, катамаранів та іншого туристичного обладнання відбулася за підтримки благодійного фонду «Діти передусім!»

Заявки необхідно надіслати протягом літа до відділу виховної та спортивно-масової роботи управління освіти на email: [email protected] або ж зареєструватися за телефоном 093-307-41-05 – Віктор Володимирович Растєряєв.