План роботи «Школи свідомого батьківства» на 2013/14 н.р.

Posted by admin on 07.10.2013 in Архів новин |

План роботи

«Школи свідомого батьківства»

при управлінні освіти Шевченківської  районної

в місті Києві державної адміністрації

на 2013/14 н.р

08.10.2013

1. «Особливості психологічного супроводу першокласника в адаптаційний період» – Школа свідомого батьківства в рамках засідання адаптаційного клубу «Орієнтир».

2. Організація і планування роботи «ШСБ» на 2013/14 навчальний рік.

(Для батьків учнів першокласників)

С.В.Мурзіна

Практичні психологи

СЗШ № 58

28.11.2013

1. «Соціально-психологічні чинники та профілактика правопорушень

серед підлітків»  (круглий стіл)

2. Методичні рекомендації щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх (практичні заняття)

Т.Г. Харитонова

В.І. Пишний

А.В. Букань, начальник відділу кримінальної міліції Шевченківського РУ ГУМВС України в м. Києві

О.М. Дмитренко, начальник Служби у справах дітей Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

30.01.2014

1. «Сім’я як чинник всебічного розвитку учня – підлітка». Опанування батьками негативними емоціями і емоційними станами невротичного характеру в процесі взаємовідношень з дітьми підліткового віку.  Психологічна підтримка батькам.  (Майстер-клас).

2. «Діти і макросередовище – неформальне спілкування, тусовки, перебування поза межами школи і дому. Організація безпечного простору. Формування навичок самозахисних механізмів у дітей у ситуаціях підвищеної психогенності». Безпека в Інтернет – мережі. Формування медіа грамотності»

(Для батьків учнів середньої і старшої школи)

М.Г.Троцька

24.04.2014

1. Диспут-дискусія:

Помилки виховання в сім’ї і їх наслідки. Звідки беруться «погані» діти?

2. Тренінг з елементами медіації:

Пошуки шляхів оптимальної взаємодії батьків і дітей. «Співдружність без конфліктів».(Для батьків учнів усіх вікових категорій)

——————————————————————————–

22.05.2014

1. Підсумкова конференція батьківської громади і «Школи свідомого батьківства «Батьківська просвіта»:  «Наші діти – наше майбутнє». Батьківський авторитет. Психолого-педагогічні основи індивідуального підходу у вихованні дитини в сім’ї.

2. Підсумковий семінар на тему «Сучасна модель вихованої дитини і успішного школяра».

3. Результати і перспективи роботи Школи свідомого батьківства.

Анкетування щодо побажань батьківської громади з питань покращання роботи Школи свідомого батьківства на наступний навчальний рік. (Для батьків учнів усіх вікових категорії)

Т.Г. Харитонова