Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти

Posted by admin on 28.08.2013 in Архів новин |

НАКАЗ № 1222 від 21 серпня 2013 року
(зі змінами, внесеними згідно з наказом МОН №1009 від 19 серпня 2016 року)

З метою організованого переходу на нові Державні стандарти та з метою додержання державних вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учнів наказую:

1. Затвердитиорієнтовні вимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти з предметів інваріантної складової навчального плану, що додаються.
  2. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням (департаментам) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести цей наказ до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів.
  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Заступник міністра       Б.М. Жебровський