Семінар-практикум учителів фізичної культури

Posted by admin on 16.02.2011 in Архів новин |

В школі 16 лютого 2011р. пройшов семінар-практикум учителів фізичної культури за темою: “Особливості методики проведення уроків з атлетичної гімнастики”.

На семінарі були присутні методист районного науково-методичого центру Галенко Лариса Антонівна; голови шкільних методичних об’єднань фізичної культури; молоді вчителі інших шкіл.

План проведення семінару

10.00 – 10.20 Кава-брейк. Реєстрація учасників. Вітальне слово директора школи Кудляк Світлани Миколаївни. Актова зала

10.20 – 11.15 Урок. Тема: Атлетична гімнастика. (спортзал, учні 10 Бкл.). Проводив учитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії Яроха Володимир Вікторович.

11.15 – 11.25 Презентація методичного об’єднання вчителів фізичного виховання. Виступ голови методичного об’єднання Степанюк Світлани Михайлівни. Актова зала

11.25 – 11.40 Презентація досвіду роботи вчителя фізичної культури Ярохи Володимира Вікторовича.

11.40 – 12.30 Круглий стіл. “Використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя учнів школи” за участю методиста районного науково-методичого центру Галенко Лариси Антонівни; голів шкільних методичних об’єднань фізичної культури; молодих вчителів.

12.30 – 13.00 Заключне слово. Виступ методиста районного науково-методичого центру Галенко Лариси Антонівни.