Учні 6-Б та 7-Б класу брали участь в Хакатоні “Digital Future” із розробки ІТ-проектів!

Posted by admin on 29.03.2018 in Архів новин |

Районний фестиваль «IT-Puzzle» спрямований на поширення серед школярів знань про IT-сферу, а також на розвиток креативного мислення, навичок роботи в команді, упевненості й віри у свої сили.

Участь учнів у хакатоні, конкурсах та квестах, відвідування майстер-класи та виставку «IT@Art», презентації проектів та змагання роботів.

Учні на практиці спробують імплементувати отримані знання й навички. Комп’ютер перетвориться на інструмент творчого самовираження та інтелектуального розвитку. Протягом двох годин школярі в командах розроблятимуть власні проекти (створювати анімації, 3-моделі, ігри, використовувати навчальні кейси, програмувати роботів, безпечно працювати в інформаційному просторі), в чому їм допомагатимуть ментори.

Робота відбувається у трьох напрямках:

1- створення проекту в програмі (середовищі) Sсratch;

2- створення проекту в програмі PowerPoint;

3- створення проекту в середовищі Lazarus.

Захід корисний учням, які мають бажання вдосконалити та перевірити свої знання; майбутнім ІТ спеціалістам, які хочуть отримати досвід та розвивати професійні навички.