ВСЕУКРАЇНСЬКА «УНІВЕРСІАДА-2021»

Posted by admin on 18.02.2021 in Архів новин |

Увага! Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» проводить Всеукраїнський конкурс на кращий учнівський проєкт і розробку

День відкритих дверей ДЗВО “Університет менеджменту освіти”

Posted by admin on 18.02.2021 in Архів новин |

Запрошуємо взяти участь у майстер-класі “Економіка з гумором”.  До участі у майстер-класі запрошуються всі зацікавлені особи: педагогічні, науково-педагогічні працівники, здобувачі освіти різних закладів (загальної середньої, професійної (професійно-технічної), передвищої (коледжі, технікуми), вищої (інститути, університети, академії тощо) освіти, менеджери, економісти, бухгалтери, підприємці… всі, хто цікавиться економікою, менеджментом та підприємництвом.

Copyright © 2010-2021 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 ім.О.Білаша з поглибленим вивченням іноземних мов All rights reserved.