Урочисте нагородження переможців турніру з міні-футболу серед аматорських команд школярів на кубок голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Зіміна

Posted by admin on 25.05.2012 in Архів новин |

З 24 квітня по 24 травня 2012 року проходили відбіркові та півфінальні ігри турніру з міні-футболу серед аматорських команд школярів на кубок голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Зіміна, а 25 травня відбулося урочисте нагородження переможців на сучасному спортивному майданчику спеціалізованої школи № 41.

У чемпіонаті взяла участь 51 команда: 8-х класів (17 команд), 7-х класів (12 команд), 6-х класів (14 команд), 5-х класів (8 команд).

Переможці та призери турніру:

серед команд 5-х класів

І місце – СШ № 24

ІІ місце – гімназія ім. Пушкіна № 153

ІІІ місце – СШ № 61

серед команд 6-х класів

І місце – ЗСШ № 199

ІІ місце – французька школа

ІІІ місце – СШ № 41

серед команд 7-х класів

І місце – французька школа

ІІ місце – ЗСШ № 28

ІІІ місце – СШ № 73

серед команд 8-х класів

І місце – СШ № 24

ІІ місце – ЗСШ № 169

ІІІ місце – ЗСШ № 175

На урочистостях були присутні почесні гості – керівництво Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, представники спортивної громадськості, а саме:

Томах Олександр Олександрович –  спортивний директор футбольного клубу «Арсенал»  Київ;

Оксана Дворачук – представник науково-культурного розважального центру «Атмосфера – 360»;

Призи для переможців та призерів турніру надані Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією та нашими партнерами Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Студентленд», Міжнародною академічною програмою «”ISIC Україна»  і науково-культурним розважальним центром «Атмосфера – 360».

Учасників змагань уже традиційно вітали вихованці Дитячого народного спортивно-танцювального ансамблю «Пульс» Центру творчості «Шевченківець».