Вітання від імені ОСН “Комітет мікрорайону “Сирець-1”

Posted by admin on 08.11.2013 in Архів новин |

Вітаємо! Школі №24 виповнилося 50!

Шановна Світлано Миколаївно!Від імені ОСН “Комітет мікрорайону “Сирець-1” школу привітав Пантелеєв Петро Оександрович:

Шановний педагогічний колектив, батьки та учні!

Вітаємо Вас з ювілеєм Вашого рідного дому –Спеціалізованої школи №24 ім.Олександра Білаша!

Нехай у Вашій улюбленій домівці завжди панують педагогічний професіоналізм,командний дух, дитячий сміх і юнацький запал,

шкільна дружба і міцні знання,батьківська підтримка!

Бажаємо учням провести у школі незабутні роки та знайти себе у житті – стати по-справжньому успішними та щасливими!

Бажаємо кожному вчителю і працівникові Вашої школи віддано любити свою роботу,

пишатися тим, що ви є представниками однієї з найголовніших професій у нашому житті!

Школо,нехай з твоїх стін виходять справжні українці – гідні європейці!

8 листопада 2013 рік

До слів привітання Петро Олександрович подарував школі набір спортивного інвентарю.

Коротка довідка про співпрацю з ОСН :

Школа №24 ім.Олександра Білаша у співпраці з ОСН завжди проявляє свою організованість, активність та професійність.

Так,   і вчителі,  і учні щорічно є активним учасники суботників у Сирецькому парку, з бойовим командним духом долучаються до будь-яких змагань: особливо під час традиційного святкування Дня захисту дітей у Сирецькому парку та проведення різних квестів. У 2013 році  вихованці 24 школи були найактивнішими: для участі у змаганнях «Веселі старти» організували аж 4 команди з восьми!

Успішним та надзвичайно цікавим для старшокласників став спільний проект ОСН та школи №24 –  «Майстер справи» з відомими українцями, який було започатковано ще в 2012 році. Про те, як досягти успіху старшокласники дізналися з вуст представників різних професій:  Лідії Таран, Петра Пантелеєва та Анатолія Антатоліча.

А попереду ще багато цікавого!