ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Posted by admin on 02.03.2017 in Архів новин |

Цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого “справедивість”, “гідність”, “свобода”, “Україна” були не просто словами, а сенсом їх життя.

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в школі відбувся захід «Життя- Тобі…». Переглянувши презентацію «Битви за землю рідну», створену  бібліотекарем, ми згадали тих, хто своїми перемогами та діями змінювали історію України та свідомість українців.

Учні 9-10 класів декламували проникливі вірші,  написані на честь подій 2014 року та героїв сучасної України.  А учитель Зінченко О.А. розповіла та показала світлини про події зими 2013 -2014 року, учасником яких вона була як фотокореспондент. В нас були гості – керівники Київського Пласту. Вони цікаво та жваво, спілкуючись з учнями, показали інтерактивну  презентацію «Люди , що змінять Україну».