ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ

Posted by admin on 21.01.2011 in Архів новин |

На виконання Указу Президента про відзначення 20-ї річниці з Дня Незалежності України 21 січня 2011р. у школі із залученням учительського, учнівського та батьківського колективів яскраво,творчо та зацікавлено пройшло святкування Дня Соборності України в рамках патріотичного проекту “Родина” (який був започаткований у школі 21.01.2010р.).

В рамках гуманітарної програми Україна- Нідерланди були запрошені гості з Голландії разом з Копистко В.В. (представник депутата),  Луценко Л.Д. (філолог-журналіст Національної телерадіокомпанії Україна) та відділ новин Нового каналу ТБ Україна.

Свято пройшло цікаво і різноманітно:

– Прес-конференція з представниками гуманітарної програми з Голландії та вчителями школи.

– Державна філармонія.

– Святковий концерт “Співоча Україна” (виступи шкільних творчих колективів).

– Весела ярмарка “Смачна Україна” (були представлені страви кожної області України).

– Виставка рушників 24 областей України і АРК та дитячих малюнків “Мальовнича Україна”.

Усі зібрані кошти з ярмарки підуть на облаштування куточку національного відродження та куточку О.Білаша на ІІІ поверсі школи.

Фоторепортаж: