Навчальні програми старшої (10-11клас) школи

Posted by admin on 27.08.2018 in Архів новин |

Міністерство освіти затвердило нові типові освітні програми початкової (2-4 клас),  базової (5-9 клас) та старшої школи (10-11 клас).

Типові освітні програми початкової освіти, базової та старшої школи окреслюють рекомендовані підходи до планування й організації школами єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання.

Програми також визначають загальний обсяг навчального навантаження, орієнтовну тривалість і можливі взаємозв’язки окремих предметів, послідовність їх вивчення та очікувані результати навчання учнів.

Освітні програми початкової і базової школи будуть введені в дію з 2018/2019 навчального року.

Освітні програми старшої школи вводитимуться у дію поетапно – впродовж двох наступних навчальних років.

Типова освітня програма закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 20.04.2018 № 406

Типова освітня програма закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 20.04.2018 № 408

ІНОЗЕМНІ МОВИ (рівень стандарту, профільний рівень). Програма для 10-11-х класів ЗНЗ

МАТЕМАТИКА (рівень стандарту). Програма для 10-11-х класів ЗНЗ