SPARK! LAB – мистецько-наукова лабораторія для справжніх винахідників

Posted by admin on 01.08.2012 in Архів новин |

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!
У рамках комплексної Інноваційної програми розвитку для дітей та молоді Мистецький Арсенал презентує унікальний освітній проект SPARK! LAB мистецько-наукову лабораторію для справжніх винахідників!
У вересні 2012 року Мистецький Арсенал відкриє проект SPARK! LAB у своїх стінах для того, щоб українські діти та молодь стали учасниками захоплюючої дослідницької програми.
SPARK! LAB об’єднає мистецтво і технології в єдину програму, через яку діти пізнають, досліджують, вивчають, а також створюють власні роботи.
SPARK! LAB створить інтерактивний простір з унікальною програмою, яка спонукатиме дітей та молодь творити, здійснювати власні винаходи, здобувати та поширювати знання про українських дослідників, винахідників та науковців.
SPARK! LAB вже понад 16 років є одним з найуспішніших освітніх проектів Музею американської історії і зразком освітньої програми, яка активно реалізується в усіх культурних та мистецьких закладах США.

МЕТА ПРОЕКТУ
– Сприяння інтелектуальному та творчому розвитку дітей та молоді
– Заохочення дітей та молоді через гру до винахідницької творчості
– Поширення інформації про винаходи та інновації України та світу
– Донесення ідеї цінності винаходів та інновацій для України

ПРОГРАМА ПРОЕКТУ
1 тиждень  –  6-9 вересня “Наука і Технології”
2 тиждень  –  10-16 вересня “Енергія і Довкілля”
3 тиждень  –  17-23 вересня “Візуальне Мистецтво”
4 тиждень  –  24-30 вересня “Звуки і Музика”

Програма поєднає в собі:
Інтерактивні станції, що заохочують дітей до створення власних винаходів
Інтерактивну шоу-програму “Магічна Лабораторія” – виступи, ігри, наукові дослідження та експерименти
Серію майстер-класів від українських художників
Програму майстер-класів для родин з дітьми

Також буде створено інформативно-пізнавальну газету проекту, яка розповсюджуватиметься в Мистецькому Арсеналі та серед шкіл м.Києва та України.

Проект пpопагуватиме винахідницьку діяльність серед дітей за допомогою яскравих закликів:

• “SPARK!LAB: ідея виникає зі спалаху!” (“SPARK!LAB: idea arises from the flash!”)
  • “Створи власну ідею!” (“Create your own idea!”)
  • “Знайти власне рішення!” (“Find your own decision!”)
  • “Реалізуй свій потенціал!” (“Realize your potential!”)

Цільова аудиторія проекту – діти 3-12 років, родини, групи дітей.
Участь у проекті є безкоштовною.

ОРГАНІЗАТОРИ
– Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький Арсенал” (National Cultural-Art and Museum Complex “Mystetskyi Arsenal”)
– Благодійний фонд “Мистецький Арсенал” (Charitable Fund “Mystetskyi Arsenal”)
– Посольство США в Україні (Embassy of the United States in Ukraine)
– National Museum of American Historі (National Museum of American History)
– Центр Лемелсон  з вивчення винаходів та інновацій, Смітсонський інститут (Lemelson Center for the Study of Invention and Innovation, Smithsonian Institution)

Координатор – Дар’я Придибайло, тел:  044-288-51-53,  063-433-81-55
Організатор групових відвідувань – Вікторія Бойко, тел:  044-288-51-53,  067-659-33-69

SPARK!LAB – мистецько-наукова лабораторія для справжніх винахідників!

За додатковою інформацією та пропозиціями  звертайтесь:
Ми у соціальних мережах:

За матеріалами: http://artarsenal.in.ua/event56.html