Розклад Всеукраїнської школи он-лайн уроків на YouTube-каналі МОН (01.04.2020 – 29.05.2020):

Posted by admin on 30.03.2020 in Архів новин |

1-4 класів:  програма початкової школи розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.
Уроки транслюються у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.

5-11 класів: транслюються уроки: української мови, української літератури,
історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Уроки транслюються щодня, з понеділка по п’ятницю, щонайменше до кінця карантину. Кожного дня вони починаються о 10:00 та закінчуються залежно від розкладу. Так, графік уроків такий:
1 урок – 10:00
2 урок – 10:30
3 урок (руханка) – 11:00
4 урок – 11:15
5 урок – 11:45
6 урок (руханка) – 12:15
7 урок – 12:30

Онлайн-уроки Всеукраїнської школи: розклад і теми уроків – заплануйте своє навчання. Для зручності працюють окремі списки відтворення для кожного класу, варто просто клікнути на потрібне посилання:

На YouTube-каналі МОН, в описі під кожним відео для 5-11 класів, вчителі також залишають домашні завдання на закріплення теми, які учні можуть робити, щоб краще опанувати матеріал.

Пам’ятайте, якщо запізнилися – не біда, всі уроки зберігаються в записі на нашому YouTube-каналі. Крім того, під час трансляції ви завжди можете почати її переглядати зі зручного для вас місця.

Учителі закладу освіти працюють зі школярами на онлайн-платформах Zoom, Google Classroom, My English Lab (MEL), використовують Skype, Viber, Telegram.

Радимо учням та батькам відслідковувати роботу інших навчальних ресурсів, а саме відеоуроків освітніх фундацій EdEra, Prometheus, «На Урок», «Інтелект України», «Розумники» тощо (посилання).

Контроль за виконанням завдань буде здійснюватися у формах, визначених вчителем. Оцінки за виконані роботи будуть виставлені в класний журнал по завершенню карантину.

До уваги учнів 11-х класів та батьків!!! Готуємось до ЗНО он-лайн!!!

Відкрито доступ до безкоштовних курсів з підготовки до ЗНО зареєструватися та отримати доступ можна за посиланням

Дистанційне навчання на телебаченні – канал “Рада” та МОН транслюватимуть відеоуроки