Благодійна акція «Подарунок до дня Святого Миколая»

Posted by admin on 18.12.2020 in Архів новин |

З нагоди Дня Святого Миколая та в рамках проекту «Милосердя» з 01.12.20 по 17.12.2020 р. проходила благодійна акція «Подарунок до дня Святого Миколая».

Учні СШ 24 ім. О. Білаша згуртувалися та організували благодійний збір канцелярських речей та засобів гігєни.

Також учнівський колектив записав та надіслав привітальне відео до Новорічних свят для дітей Національної спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Всі зібрані канцелярські матеріали та засоби гігієни протягом благодійної акції були успішно доставлені до:

• вихованців Старобасанської загальноосвітньої школи – інтернат І-ІІ ступенів Чернігівської області, Бобровицького району, с. Стара Басань
  • дітей Національної спеціалізованої лікарні «Охматдит», у відділення центру дитячої онкогематології та трансплантації костного мозку.

Дякуємо що приєднались!