Проєкт №1291 «Інформаційно – ресурсний центр школи» (BiblioHub)

Posted by admin on 29.12.2020 in Архів новин |

Дорогі друзі Не дарма кажуть, що все що не робиться, робиться на найкраще! Наш проєкт №1291 «Інформаційно – ресурсний центр школи» (BiblioHub) було оновлено! У  зв’язку з тим, що приміщення, де зберігався основний художній фонд бібліотеки, буде використовуватися за іншим призначенням,

розташувати близько 9 тисяч примірників художньої літератури в приміщенні бібліотеки площею 18 кв.м було б  неможливо. Тому адміністрацією школи було прийнято рішення виділити під бібліотеку  приміщення загальною площею 81 кв.м.
Нашим завданням було: при нових можливостях повністю оновити існуюче приміщення – зробити  сучаснй BiblioHub з яскравими ресурсними зонами та оновленим книжковим фондом, де буде зручно і дітям, і дорослим.
В проєкті  передбачено дві окремі зони: мала ресурсна кімната (30 кв.м) та велика інформаційно-ресурсна кімната (50кв.м) з сучасними меблями, оновленим книжковим фондом  та оздобленням.
Чекаємо на позитивне рішення модераторів.
Друзі, пишить свої зауваження на пошту школи ([email protected], тема для Клочко Л.І.)

1.                   2.

3.