Акція “Милосердя”

Posted by admin on 19.12.2012 in Архів новин |

До Дня Святого Миколая та новорічних свят у сш № 24 пройшла акція «Милосердя». Вона проводилася для дітей, що потребують особливої уваги та допомоги. Мета благодійної акції – не залишити байдужим нікого в нашій школі. Всі школярі (від першокласників до випускників), батьківський та педагогічний колективи стали учасниками цього заходу. Такий проект ми проводимо вже третій рік, але цього разу він був найбільш масштабним. Школярі отримали змогу набути досвіду в  галузі морально-етичної сфери, відчули власну значущість, реалізували здатність допомогти.

Завдання акції:

• показати проблеми дітей-сиріт;
  • виховати доброзичливість і милосердя, бажання надати допомогу тим, хто її потребує;
  • зосередити увагу учнів на соціальних проблемах та їх наслідках у межах міста, області, країни.

Усе важливішу роль у формуванні особистості відіграють соціальні аспекти нашого суспільства. Заохочення до простих позитивних дій може допомогти дітям порозумітися з однолітками і однокласниками. Особливо корисною для дітей у соціальному плані є можливість побачити, яким непростим є життя вразливих верств населення. Діти отримали потужний урок людяності, добра та милосердя. За словами Антона Чехова, ми не бачимо і не чуємо тих, хто страждає, і  те, що страшно в житті, відбувається десь за лаштунками. Потрібно, щоб за дверима кожної щасливої людини стояв хтось із молоточком і постійно нагадував би стуком, що є нещасні.

Діти отримали не лише безцінну можливість побачити  на власні очі, як живуть діти-сироти, а й нагоду, якщо не змінити повністю ситуацію, то хоча б трохи її покращити. Побачивши, як сяють очі дітей від уваги їм приділеної та подарунків, вони переконалися, що із, здавалося б, маленьких справ можна зробити щось велике та грандіозне.

На все життя вони запам’ятають урок: усе починається з малого.

Подарунки та привітання отримали:

–          діти, що проходять курс лікування в онкологічному відділенні лікарні «Охматдіт» (бібліотека книжок для молодшого та середнього віку, м’які іграшки, альбоми для малювання, фарби, олівці, пазли);

–         пацієнти Центру соціальної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Подолання» (книжки, іграшки, розвиваючі ігри);

–         відвідувачі Центру реабілітації соціальної служби для молоді Шевченківського району (м’які іграшки);

–         вихованці школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей із затримкою психічного розвитку с. Великополовецьке Сквирівського району (зимові речі, іграшки, канцтовари);

–         вихованці Дошкільного навчального закладу ясла-садок «Промінь» комбінованого типу смт. Баришівка Баришівської селищної ради Київської області (іграшки, книжки);

– вихованці Юрівського НВК (іграшки, книжки);

– діти, які знаходяться під слідством (канцтовари).