Учні 10-Б класу стали переможцями Всеукраїнського конкурсу “Молодь тестує якість”

Posted by admin on 08.08.2013 in Архів новин |

Переможцями Всеукраїнського конкурсу “Молодь тестує якість” 2013 р. та зайняли почесне перше місце  учениці 10-Б класу спеціалізованої школи № 24 з поглибленим вивченням російської мови та літератури Перекупко Ірина Вадимівна та Некрасова Марія Валеріївна із роботою  “Ваші руки у ваших руках. Дослідження якості гумових рукавичок”. Науковий керівник Лозова Ірина Володимирівна — вчитель інформатики  київської спеціалізованої школи № 24 з поглибленим вивченням російської мови та літератури ім. О. Білаша.

kcjJa2BIRqY JwJYcD_E-f0

Конкурс «Молодь тестує якість» проводився з квітня по травень 2013 р., в цьому конкурсі приймали участь школярі віком від 12 до 17 років (учні 7-11-х класів).

П’ятий рік поспіль конкурс зібрав загалом близько 2500 учасників з усіх регіонів України. Цього року учасниками конкурсу було надано більш, ніж 200 індивідуальних та групових робіт.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам та спонсорам конкурсу за пророблену кропітку роботу та хорошу організацію.

Детальна інформація: http://www.consumerinfo.org.ua/news/detail/14574/