Проведення Першого уроку у 2013-2014 навчальному році

Posted by admin on 30.08.2013 in Архів новин |

02 вересня 2013 року о 9.00 год. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок, який транслюватиметься в ефірі Першого національного каналу. Президент України, Віктор Янукович, підтримавши ініціативу Міністерства освіти і науки України та Благодійного фонду«Велика родина» щодо проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку, підписав розпорядження № 263/2013-рп «Про проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку».

Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок проводиться для учнів 10-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів країни з метою сприяння вивченню молодим поколінням творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка та з нагоди відзначення у 2014 році 200-Річного ювілею від дня його народження. Під час уроку використовуватимуться архівні документи, відеосюжети, ілюстративні матеріали про життя та творчість Великого Кобзаря.

Методичні рекомендації до проведення Перших уроків у 2013-2014 навчальному році:

Методичні рекомендації

до проведення Першого уроку 2013-2014 нав.чального року

для учнів молодшого шкільного віку.

“Черкащино! Вкраїни рідної окраса, Земля безсмертного Тараса!”

Методичні рекомендації до проведенняПершого уроку у 2013-2014 навчальному році для учнів 5- 9 класів

“Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття”

Матеріали до першого уроку для учнів основної школи

“Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття”