Вітаємо переможців гри-випробування «Юний рятувальник-2013»

Posted by admin on 17.09.2013 in Архів новин |
Вітаємо переможців та учасників гри-випробування «Юний рятувальник-2013»

З нагоди відзначення Дня рятівника 17 вересня 2013 року на базі СДЮШОР № 6 (стадіон «Піонер») 12 учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів району (№ 1, 23, 24, 27, 28, 61, 95, 97, 139, 172, 175, 199) взяли участь у грі-випробуванні «Юний рятувальник-2013».

Перший заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Малихін у ході урочистого відкриття свята привітав усіх присутніх та вручив відзнаки Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації кращим вчителям фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів району.

Змагання проходили в п’ять етапів, під час яких юні рятувальники вміло змагалися на швидкість та спритність, перевірили свої знання та вміння орієнтуватися в різних життєвих та надзвичайних ситуаціях, долати труднощі та перешкоди. А гостей свята розважали запальними номерами Дитячий народний спортивно-танцювальний ансамбль «Пульс» Центру творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» та композиціями з аеробіки від представників фітнес-клубу «Фіткерс».

За підсумками роботи суддівської колегії призові місця були розподілені так:

І місце – СЗШ № 27,

ІІ місце – СШ № 139,

ІІІ місце – СШ № 24.

Переможці змагань були нагородженні Дипломами Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, солодкими та цінними подарунками.

Вітаємо переможців гри-випробування!

Вітаємо переможців та учасників гри-випробування «Юний рятувальник-2013»