Про неухильне дотримання законодавства України

Posted by admin on 26.11.2013 in Архів новин |

Лист Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 25.11.2013 № 063-01/1718.

У зв’язку з поширенням у соціальних мережах звернень до учнівської та студентської молоді і педагогічної громадськості щодо участі у різноманітних акціях, нагадуємо, що, відповідно до п. 1, 2 ст. 8 Закону України «Про освіту», навчально-виховний процес є вільним від втручання політичних партій, громадських, релігійних організацій; залучення учнів, студентів до участі в політичних акціях під час навчально-виховного процесу не допускається.

Зважаючи на вищевикладене, покладаємо на керівників навчальних закладів особисту відповідальність за забезпечення стабільного функціонування навчального закладу та унеможливлення будь-яких спроб відволікання учнів, студентів та працівників від навчально-виховного процесу.

В.о. директора Департаменту  В.Челомбітько