Участь у конкурсі на зменшення споживання електроенергії проекту “Енергоефективні школи”

Posted by admin on 19.01.2015 in Архів новин |

DTEK SPPУ лютому-березні 2015 року наша школа бере участь у конкурсі на зниження споживання електроенергії серед 100 столичних навчальних закладів у межах проекту «Енергоефективні школи» в рамках Програми соціального партнерства енергетичної компанії ДТЕК.

Мета проекту

• Виховання в учнів шкіл енергетично та екологічно грамотної поведінки і стилю життя, актуалізація проблеми раціонального використання енергетичних та інших ресурсів, залучення учнів до дій, спрямованих на зниження споживання ресурсів
  • Вплив на доросле населення територій діяльності ДТЕК в питаннях економії енергетичних ресурсів та своєчасної сплати за них, шляхом надихання школярів на перенесення отриманих знань і навичок в сім’ї і використання їх у побуті

Важливою умовою конкурсу є те, що економія електроенергії повинна бути досягнута без погіршення санітарно-гігієнічних або інших умов перебування учнів і викладачів в будівлі школи.

Докладніше про проект «Енергоефективні школи» можна прочитати на сайті www.spp-dtek.com.ua.