Розпорядження КМДА від 26.02.2018 р. № 305 “Про організацію харчування…”

Posted by admin on 09.03.2018 in Архів новин |

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

26.02.2018 N 305

Про організацію у 2018 році харчування учнів у закладах
загальної середньої освіти, заснованих на комунальній власності
територіальної громади міста Києва

Відповідно до статті 56 Закону України “Про освіту”, статті 21 Закону України “Про загальну середню освіту”, статті 5 Закону України “Про охорону дитинства”, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року N 856 “Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах”, від 02 лютого 2011 року N 116 “Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість”, рішень Київської міської ради від 03 березня 2016 року N 125/125 “Про затвердження міської комплексної цільової програми “Освіта Києва. 2016 – 2018 роки”, від 09 жовтня 2014 року N 271/271 “Про надання додаткових пільг та гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей”, від 03 березня 2016 року N 118/118 “Про надання додаткових пільг та гарантій сім’ям Героїв Небесної Сотні”, від 21 грудня 2017 року N 1043/4050 “Про бюджет міста Києва на 2018 рік”, з метою забезпечення учнів у закладах загальної середньої освіти, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, харчуванням:

1. Районним в місті Києві державним адміністраціям:

1.1. Здійснювати у 2018 році у закладах загальної середньої освіти, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, безкоштовне харчування з одноразовим режимом:

учнів 1 – 4 класів;

учнів 5 – 11 класів: дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах; учнів з числа дітей-інвалідів; учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”; учнів з числа дітей із сімей учасників антитерористичної операції та дітей із сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції; учнів з числа дітей із сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності.

1.2. Здійснювати систематичний контроль за станом організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва.

1.3. Визначити виконавців, які надаватимуть послуги з харчування у закладах загальної середньої освіти, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, відповідно до законодавства України.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова В. Кличко